Vyberte stránku

další Recenze svatebčanů

Recenze jsou autentické a nejsou upravované, proto prosím omluvte případné překlepy či jiné chyby.

“Nejdříve jsme váhali a báli se. Přeci jen si nechat zkazit svatbu jsme nechtěli. Kámoš měl na svatbě nějaké samohrajky či co, a to byl děs. Ale na tak super večírek na naší svatbě jen tak nezapomenu! Díky Georgano!”

Petr Jandovský

“DJ Georgano je nejlepší! Skvělá svatební párty. Ještě dneska mě od tance bolí nohy, jen si na ten večer vzpomenu. Díky, díky, díky. Ta dražba prasečí hlavy byla fakt sranda :-)”

Věra Strnadová

“Chtěli jsme ještě jednou moc poděkovat za neskutečnou zábavu, kterou jsi pro nás připravil. Profesionální výkon! Díky moc a můžeme vřele doporučit!”

Marek a Kristýna

Zdravím 🙂 píšu jakožto účastník svatby z 11.6. 2011 v Děčíně. Absolutně nejlepší svatba, a to hlavně díky bezkonkurenční práci DJe Georgana! Všichni svatebčané, se kterými jsem to probíral, se jednohlasně shodli na tom, že to byla nejlépe odmoderovaná svatba. DJ odvedl svou práci nad rámec – kvízy pro novomanžele, soutěže, dražba… postaral se o to, že svatba byla nezapomenutelná a za všechny účastníky strašně moc děkuju! Nejlepší DJ na svatbu, jestli nebude na té Vaší, budete litovat. 😉 díky!.

Daniel Vitouš

Zdravíme toho najlepšieho „dídžeja“ široko ďaleko!!! Jirko hrozne ti ďakujeme za fantastickú zábavu, nie si len super zabávač, ale i super človek, všetci ťa strašne chválili a děti boli nadšené z tých balónikových pejskov. Mne sa strašne páčil kvíz a celá tvoja projekcia. Dokonale si sa k nám hodil :-DD Klobúk dole, že si s nami vydržal skoro až do piatej. ďakujeme ďakujeme ďakujeme. pusu. papa.

Andy a Koki

“Dlouho jsme se doma dohadovali, jestli si máme na svatbu zaplatit nějakou menší kapelu nebo diskotéku. Málem jsme podlehli tlaku tchýně a objednali si kapelu, protože i ona měla kapelu na své svatbě. Naštěstí jsme měli vás. Tak široký repertoár jsme ani nečekali. Bylo to krásné a byl jste i levnější než jsme čekali. Tchýně pak druhý den uznala, že to byla dobrá volba. Děkujeme vám všichni za to, že jste pomohl k nezapomenutelným zážitkům našeho velkého dne.”

Martina a Honza

Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou diskotéku na naší svatební oslavě. Nemělo to chybu. Výběr hudby byl naprosto jedinečný. Všichni jsme si to užili. S manželem jsme si říkali, kéž by ta noc ani neskončila. Až bude někdo z našich známých shánět diskžokeje, vřele Vás doporučíme.

Novomanželé Jitka a Martin Horákovi

“Na této svatbě jsme poznali nejmilejšího, nejvstřícnějšího a nejpohodovějšího člověka – včera především baviče a moderátora:o). Od začátku byla svatba pohodová, byla tam uvolněná a veselá atmosféra. Všichni se náramně bavili, hned od prvních tónů i tančili:o), což se nestává vždy a všude:o)), takže to o výkonu Jirky něco značí ;o)! Jak tu již bylo napsáno, s Jirkou jsou zábava a profesionální výkon zaručeny. Můžeme jedině doporučit!!!!”

Lenka Prunerová (dříve Hronková)

Ahoj Jirka, dakujeme este raz za super atmosferu, ktoru si nam vcera vytvoril, vsetci si Ta velmi chvalili – balonove zvieratka i naramky mali uspech, kviz i skvely hudobny doprovod – no proste nemam slov, fakt parada. Tancovali i ti, ktori normalne zo zasady netancuju a to uz je co povedat :-))). Dakujeme aj za video. Maj sa krasne a vsetko dobre zelame.

Slavka a Filip

Dobrý den Jirko.
Každému říkám, že jsem si vybral dobře. Nejen Petru, to je samozřejmé. Ale pro přípravu svatby samotné a párty po ní jsme nesáhli vedle. A výběr DJ patří hned na druhé místo po výběru partnerky. Pestrá inspirace pro průběh večírku byla excelentní. Po novomanželském tanci jsem usoudil, že rozjezd zábavy bude vyžadovat moje nasazení. Do jisté míry jsem tak trochu exhibicionista a tancuji rád s vlastní invencí, proto snad se naše zábava rozjela do nejvyšších obrátek. Bez skvělého hudebního doprovodu a dokonalé programové podpory by jakékoli snažení bylo zbytečné.
Věřím, že díky Vám bude na hoooodně dlouho náš svatební den jedním z nejlepších ve společném životě 🙂

Karel a Petra

Horní Počernice