Vyberte stránku

jaká bude hudba na vaši svatbu?

V mém hudebním archivu je více než 1000 největších hitů mnoha žánrů s převážným zaměřením na světové pop hity 60. – 90.let. K dispozici mám ale i hudbu současnou a bohatý archiv českých a slovenských písniček.

Můžete si být jisti, že tato kombinace zajistí na vaší akci kvalitní zábavu. Je to léty praxe prověřené. Na osvědčené známé hity si 100% rádi zatančí příslušníci několika generací od dětí, teenagerů, přes rodiče až po prarodiče. Hudbu vždy přizpůsobím vašim konkrétním přáním a daným okolnostem.

Zahraniční hudba je samozřejmostí

V nabídce jsou hity od takových legend jako jsou ABBA, Boney M, Michael Jackson, Madonna, Modern Talking, Ricchi e Povery, Roxette, Cher, Kylie Minoque, Snap, Depeche Mode, Simon and Gargunkel, Village People, Gypsy Kings, Erasure, Ricky Martin, East 17, Rick Astley, Beatles, Eurythmics, Bad Boys Blue a mnozí další.

Z novější hudby nabízím inteprety jako je Lady Gaga, Rihana, Black Eyed Peace, Safri Duo, Kid Cudi, David Guetta, Bob Sinclar, Robbie Williams, Morandi atd.

Česká hudba nesmí na svatbě chybět

Z českých a slovenských interpretů patří do mé nabídky Helena Vondráčková, Karel Gott, Hana Zagorová, Michal David, Stanislav Hložek a Petr Kotvald, Těžkej Pokondr, Ilona Csáková, Iveta Bartošová, Holki, Lucie Bílá, Petr Muk, Děda Mládek Ilegal Band, Václav Neckář, Waldemar Matuška, Michal Tučný, Petr Novák, Nightwork, Xindl X, Kabát, Miroslav Žbirka, Peter Nagy a mnozí další.

Pro klidnější akce nebo starší generaci je možné zařadit interprety, jako jsou Jakub Smolík, Věra Martinová, Naďa Urbánková, Petr Spálený, Rangers, Keks, Petra Černocká, Karel Zich, Triky a pověry, Honza a František Nedvědovi, Brontosauři, Petr Rezek, Karel Černoch a podobně.

Děti si budou moci zaskotačit na písničky od Dády Patrasové, Maxim Turbulenc, ale i na pohádkové hity jako Létající Čestmír, Královské ragga, Hlupáku najdu tě, Včelka mája, Saxana, Mrazík, Šmoulové, Princezna ze mlejna, Dělání, Když se načančám a spoustu dalších, které děti, ale i jejich rodiče dobře znají.