Praha DJ na svatbu

Svatba je jedna z nejdůležitějších chvil ve vašem životě. Svatbu dlouho plánujete a těšíte se na ni a určitě chcete, aby byla dokonalá po všech stránkách. DJ na svadbu, disco, svatba, hudba, diskotéka K tomu patří i správná svatební hudba.


Svatební agentura vám může zajistit servis s tím spojený. Druhou stranou mince ale je, že si svatební agentura také nechá za tyto služby řádně zaplatit, a to může ještě více zatížit váš rozpočet. Spousty starostí s vaší oslavou vás zbaví profesionální DJ na svatbu, který může být i moderátorem celé vaší svatby...navíc má pro vás i nižší ceny, neplatíte totiž navíc svatební agenturu.

DJ svatební diskotéka

moderování - dj na svatbu, svatební párty

"Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou diskotéku na naší svatební oslavě. Nemělo to chybu. Výběr hudby byl naprosto jedinečný. Až bude někdo z našich známých shánět diskžokeje, vřele Vás doporučíme."
Novomanželé Jitka a Martin Horákovi - další ohlasy zde

 • největší hity od 60. let po současnost
 • 1000 nejznámějších skladeb různých žánrů
 • nejzamilovanější písničky pro novomanžele.
 • žádná hluchá místa, hraji bez přestávky
 • zahraji dle přání, uspořádám soutěže pro hosty
 • pobaví se všechny generace od teenagerů, přes rodiče až po babičky
 • atmosféru podpoří profesionální LED světelné efekty
 • využijte více než 15 let mých zkušeností s moderováním a diskotékami


Hoďte za hlavu starosti o zábavu na vaší svatbě. Mailem, po telefonu, případně na osobní schůzce si domluvíme všechny detaily vaší svatební party, vaše požadavky a přání. Společně vybereme hudbu na váš novomanželský tanec a sami si určíte, jaký hudební žánr by měl na vaší svatební party převládat.

Nemáte zatím žádnou představu o vašem svatebním večírku? Nechte se inspirovat tímto videem.

DJ na svatbu, svatební párty
Vaše svatební party je něco víc než jen běžná diskotéka a zaslouží si něco víc než jen vašeho kamaráda s pár MP3 soubory v počítači, byť vám z kamarádství zahraje zadarmo nebo za pár korun. Jako profesionální DJ na svatbu a zkušený moderátor v jedné osobě vám mohu nabídnout opravdu široký hudební repertoár i bonusy, které jistě oceníte.

Bonus pro večírek

Každá svatba je sama o sobě finančně náročná, a tak si neúčtuji žádné náklady na dopravu.
S dostatečným časovým předstihem přijedu na místo konání svatební oslavy, vše do 20 minut zapojím a svatební party bude moci začít. Speciálním hudebním blokem a soutěžemi je možné zabavit i děti pozvaných hostů a svatebčanů, pro které bývají svatby spíš nudné. Jako DJ na svatbu působím především v regionu Praha a okolí. Jsem otevřený všem vašim požadavkům a přáním.

TIP pro hudbu svatba

TIP pro vás - hudba na svatbu, DJ na svatbu

Svatba je váš velký den, který si zaslouží víc než pouhý průměr. Ze zkušenosti bohužel vím, že ne každý, kdo má dvě reprobedny a pár MP3 z internetu je ten pravý diskžokej na vaši svatbu, který má úroveň a umí vystupovat před publikem. Proto volte zlatou střední cestu, drahé svatební agentury zajistí hudbu, ale za těžký peníz, diskžokej amatér za málo peněz málo muziky. Jak moc chcete, aby se na vaši svatbu vzpomínalo jako na něco výjimečného?

Cena za večírek svatba

DJ na svatbu, svatba a Cena

Svatební večírek obvykle začíná v 18 hodin a trvá do zhruba 2. hodiny ranní. Cena dj na svatbu je konečná a činí 7 900 Kč korun bez dalších skrytých doplatků. Za tuto cenu hudba na svatbu získáte kompletní servis.

 • až 8 hodin hudební produkce (18:00 - 02:00),
 • zdarma doprava na místo konání,
 • profesionální zvuková a světelná aparatura,
 • příprava programu pro hosty,
 • osobní schůzka nebo konzultace po emailu či telefonu a
 • hudební žánr dle vašeho výběru,
 • video z večírku zdarma (ukázky zde).

Zarezervujte si termín pro svatební párty včas a získejte zdarma ještě další bonusy a výhody!Objednávka DJ na svatbu
Moderátor Svatební DJ a moderátor

Aktuální videa a fotografie z akcí, ohlasy klientů jsou na Facebooku.


"Zdravím :) píšu jakožto účastník svatby z 11.6. 2011 v Děčíně. Absolutně nejlepší svatba, a to hlavně díky bezkonkurenční práci DJe Georgana! Všichni svatebčané, se kterými jsem to probíral, se jednohlasně shodli na tom, že to byla nejlépe odmoderovaná svatba. DJ odvedl svou práci nad rámec - kvízy pro novomanžele, soutěže, dražba... postaral se o to, že svatba byla nezapomenutelná a za všechny účastníky strašně moc děkuju! Nejlepší DJ na svatbu, jestli nebude na té Vaší, budete litovat. ;) díky!"

Daniel Vitouš - další ohlasy zde

"Zdravíme toho najlepšieho "dídžeja" široko ďaleko!!! Jirko hrozne ti ďakujeme za fantastickú zábavu, nie si len super zabávač, ale i super človek, všetci ťa strašne chválili a děti boli nadšené z tých balónikových pejskov. Mne sa strašne páčil kvíz a celá tvoja projekcia. Dokonale si sa k nám hodil :-DD Klobúk dole, že si s nami vydržal skoro až do piatej. ďakujeme ďakujeme ďakujeme. pusu. papa. "

Andy a Koki - další ohlasy zde